додому Новини Тризуб із запалених свічок викладуть на Театральному майдані Тернополя

Тризуб із запалених свічок викладуть на Театральному майдані Тернополя

712

vlcsnap-2014-11-04-12h34m27s91Тризуб із запалених свічок викладуть на Театральному майдані  Тернополя в суботу, 8 листопада – відбудеться Всеукраїнська акція “Україна- це я”. Мешканці  обласних центрів України вийдуть на центральні площі, де заспівають Гімн України, дадуть клятву українця та свічками зобразять тризуб. Під час акції збиратимуть допомогу бійцям на Сході.

В суботу, 8 листопада, на Театральному майдані Тернополя співатимуть гімн України та викладуть герб із запалених свічок. Відбуватиметься це одночасно практично у всіх українських містах. Тернополян запрошують на центральну площу міста о 18-й годині.

– Це Всеукраїнська акція. В кожному обласному центрі о 18-й годині розпочнеться таке єднання. Люди о 18.30 запалюватимуть свічками герб, о 19, ми заспіваємо гімн, а також даватимемо клятву українця. Збиратимуться пожертви для бійців АТО: речі, їжа, листи, малюнки, все що люди тільки зможуть принести, щоб підтримати бійців, як матеріально, так і морально, ми радо приймемо – передамо на штаби і все це поїде в зону АТО, – розповіла координатор акції у Тернополі Аліна Дзюба.

Всеукраїнську акцію “Україна – це я” створили для єднання українського народу, каже Аліна Дзюба. На Театральному майдані 8 листопада виступлять й музичні колективи.

– Дякуючи соціальній активності наших гуртів, а це Дазова фіра, D.Kray, Gunz Bluz Band. Буде живий виступ, люди зможуть погрітися під музику, якісну, українську. Згадати, що так в нас зараз страшенна ситуація, але ми маємо жити, маємо єднатися, маємо підтримувати один одного. Ми чекаємо кожного тернополянина, не тільки жителів міста, а й гостей: приходьте зі свічкою, приходьте з подарунком, або просто приходьте, щоб підтримати український дух наших бійців в АТО, – каже Аліна Дзюба.