Головна Новини Триває реконструкція інфекційного відділення лікарні швидкої допомоги

Триває реконструкція інфекційного відділення лікарні швидкої допомоги

553

vlcsnap-2016-06-10-14h50m04s034У Тернополі триває реконструкція інфекційного відділення комунальної лікарні швидкої допомоги. Дане відділення – єдиний подібний заклад на Тернопільщині, у якому допомогу отримують мешканці усієї області. Наразі у лікарні вже відремонтували другий, третій та четвертий поверхи. Усі роботи обіцяють завершити до середини липня.

В інфекційному відділенні лікарні швидкої допомоги Тернополя роботи у розпалі. Ремонту це приміщення не бачило більш як сорок років. Ззовні монтують великий ліфт, а всередині оновлюють палати. Наразі у лікарні вже відремонтували другий, третій та четвертий поверхи, там і лікують пацієнтів. Роботи ще тривають на першому поверсі та ззовні.

– Із тих робіт, які виконані, це було залишено несучі стіни по коридору, а всі перегородки були розвалені і по-новому будувались бокси, палати, в тому числі палата для інтенсивної терапії. Одним словом, все згідно проекту. На сьогоднішній день ми для лікувального процесу використовуємо 3 і 4 поверхи, в даний час хворих небагато, 23 хворих. Це говорить про те, що в місті благоприємна ситуація. І навіть не дивлячись на те, що в січні була епідемія грипу, ми нормально працювали і надавали допомогу. Сьогодні 3 і 4 поверхи достатньо для жителів Тернополя та Тернопільської області, – розповідає головний лікар лікарні швидкої допомоги Тернополя Ярослав Чайківський.

У відновлене приміщенні інфекційної лікарні планують перенести й дитяче інфекційне відділення, яке нині функціонує на мікрорайоні “Бам”. Загалом нова лікарня зможе одночасно приймати більше 60 хворих -дорослих та дітей. На капітальний ремонт відділення Тернопільська міська рада виділила понад 2,5 мільйони гривень, інша частина коштів – понад 5 мільйонів, надходить з Фонду регіонального розвитку.

– Важливим цей об’єкт є саме тому, що тепер там будуть облаштовані спеціальні палати, як для дорослих так і для дітей, приймальні відділення. Фактично, це буде повноцінна лікарня. Потрібно відмітити, що Тернопільська область немає такої лікарні, вона єдина у місті. Хоча ми сьогодні за кошти з міського бюджету лікуємо та обслуговуємо людей з усієї області,- каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Згідно з планом реконструкції, будуть відремонтовані також підвальні приміщення, очисні споруди. Загалом усі роботи планують завершити до середини липня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here