додому Новини Триває перерахунок субсидій, у яких закінчився річний термін

Триває перерахунок субсидій, у яких закінчився річний термін

623

vlcsnap-2016-06-23-15h11m08s136Триває перерахунок субсидій, у яких закінчився річний термін. Цей процес триватиме усе літо. Всього допомогу від держави отримує понад половина домогосподарств Тернополя.

39 тисяч домогосподарств Тернополя наразі отримують субсидію. Це понад половина від усіх.

– Ми провели перерахунок субсидій на неопалювальний період і кількість одержувачів субсидій зменшилась десь приблизно на 7 тисяч. З початком опалювального періоду, тобто з 1 жовтня, ці субсидії будуть знову перераховані і ці сім’ї знову набудуть право на одержання житлових субсидій, – розповідає начальник управління соціальної політики Тернопільської міськради Володимир Сулима.

Продовжуються автоматичні перехунки субсидій сім’ям, у яких закінчився річний термін субсидії.

– Сім’ям вже не потрібно до нас звертатися, ми користуємося базою даних фіскальної служби, тобто податкової інспекції. Відповідно, даним пенсійного фонду, інших структур. Отримуємо цю інформацію і перараховуємо субсидії на новий термін. Новий термін – це до завершення опалювального періоду, але не більше 12 місяців, – говорить Володимир Сулима.


Єдиною проблемою у призначенні субсидій Володимир Сулима називає лише безвідповідальність деяких сімей, які, отримуючи субсидії, не повідомляють про зміни у їх сім’ї.

– Або хтось зареєструвався в приміщенні, або хтось знявся з реєстрації, або змінилася площа житла, хтось змінив місце роботи, тобто відбулися зміни в соціальному статусі, хтось зареєструвався в центрі зайнятості – про це все протягом місяця необхідно повідомляти управління соціальної політики, – каже Володимир Сулима.