додому благоустрій Триває реконструкція у парках Тернополя

Триває реконструкція у парках Тернополя

488

У парках Тернополя тривають реконструкції. Вже за місяць, обіцяє міська влада, закінчать ремонт набережної Тернопільського ставу. У планах комунальників чимайло й ішого: завершити ремонт фонтану "Каскад", відремонтувати підпірну стіну та сходи у парку імені Тараса Шевченка, а ще пішохідну доріжку у парку "Топільче". Усі роботи завершити планують до Дня міста, 28 серпня.

У парку імені Тараса Шевченка триває реконструкція. Будівельники продовжують ремонт набережної. Капітально роблять частину набережної до замку. Там вже укріпили берег, далі встановлять новий паркан, відремонтують парапет і перейдуть до мощення бруківки.  Коштуватиме ремонт 1 мільйон 700 тисяч гривень. Також оновили дитячий майданчик у парку імені Тараса Шевченка. Діти вже встигли оцінити нові гойдалки і гірки. А от "Моряка", який вже став візитівкою і незмінним місцем для фотографій тернополян, у парку залишили. Реконструкція дитячого майданчику не коштувала міському бюджету ні копійки – його оновили за гроші підприємців-спонсорів.

Вже незадовго планують завершити і ремонт фонтану "Каскад". Водограй укріпили, замінили внутрішні мережі та встановили нову підсвідку. Зовнішній вигляд "Каскаду" залишать без змін. Обійшовся цей ремонт міській казні у чотириста тисяч гривень. Але на цьому реконструкції у парку імені Тараса Шевченка не завершаться. Ремонтуватимуть цьогоріч також підпірну стіну та сходи у парку. Оновлять і місце освячення води.

– Зараз, до 25 липня, повинні бути завершені ремонтні роботи реконструкції і оновлення самого цього місця, де відбувається охрещення води. 26 липня там вже заплановані святкові заходи до річниці хрещення Русі, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Візьмуться комунальники і за ремонт доріжки у парку "Топільче", яка з'єднує вулиці Живова та Карпенка. З таким проханням неодноразово звертались тернополяни, кажуть у міськраді. Це найбільша пішохідна зона у парку "Топільче". Там будівельники встелять бруківку. Обійдеться місту ремонт цієї доріжки у 700 тисяч гривень.