додому культура Триває конкурс логотипу і слогана до Дня міста

Триває конкурс логотипу і слогана до Дня міста

500

Участь може взяти кожен охочий – від аматора до професіонала. Необхідно до двадцятого серпня принести футболки із зображенням логотипу та слогана міста в управління культури та мистецтв за адресою: вулиця Тараса Шевченка один. Організатори запевняють: кожна робота буде розглянута журі та представлена професійними моделями на Співочому полі на День міста.

Подані роботи повині містити ту родзинку, яка покаже специфіку, мальовничість, унікальність міста, розповідає ініціатор конкурсу Марія Гудима. В Україні бизько 10 міст уже мають свої логотипи.

Марія Гудима, ініціатор та організатор конкурсу: "Виготовлення і провадження конкурсу на логотип і слоган до Дня міста дає можливість виділити Тернопіль поміж інших міст. І таким чином показати його, як культурний центр, специфіку. І знайти саме родзинку міста, яка буде його представляти. І це має бути показано у салогані і логотипі. Ми вирішили зобразити це на футболках, щоб це були не просто ескізні зображення, як це було раніше".

Організатори конкурсу не звертатимуть уваги на модель футболки, адже важливішим є те, що на ній зображено – логотип і слоган. На сьогоднішній день подано майже двадцять футболок з ескізами, розповідає Марія Гудима.

Марія Гудима, ініціатор та організатор конкурсу: "Більше 20 футболок вже є однозначно, тому чекаємо ще. Спілкуємося з різними людьми. Я думаю, що буде цікаво і можна буде подивитися. Особливо активною є молодь звичайно. Вони пробують себе і це дуже приємно, хоча й професійні дизайнери приймають участь.// Наскільки я знаю на сьогоднішній день навіть одна дівчинка з Рівного подала свою ідею, подивимось як. Ну активність звичайно, що у тернополян".

Триватиме конкурс до 20 серпня, а напередодні Дня міста оберуть переможця з найкращим запропонованим проектом. Усі учасники конкурсу на кращий логотип та слоган отримають дипломи, а переможці – грошові винагороди, запевняють організатори. Загальний призовий фонд – 3000 гривень.