Головна допомога Трирічній Кароліні з Тернополя потрібна допомога, аби лікуватись в Китаї

Трирічній Кароліні з Тернополя потрібна допомога, аби лікуватись в Китаї

343

Допомога потрібна 3-річній Кароліні з Тернополя. У дівчинки мікроцифалія, затримка моторного і психомовного розвитку. В батьків Кароліни з’явилася надія, одна з китайських клінік готова взятися за лікування дитини. Для цього необхідно 40тисяч доларів. Такої суми в сім’ї немає, відтак, аби дівчинка могла стати на ноги та повноцінно жити, батьки просять допомоги небайдужих.

В мами Кароліни Ірини Богданової були важкі пологи, в результаті зробили кесаревий розтин, дитина отримала травму головного мозку. В дівчинки мікроцифалія, затримка моторного і психомовного розвитку

– Довго її дуже тримали, мозок під час пологів дуже постраждав в неї була травма головного мозку. Після пологового ми на це так уваги не звернули, бо казали, що воно розійдеться з часом, що це не така важка травма і ми так дуже з нею навіть по лікарях не ходили. З часом вона в нас не сиділа, не стояла, мала вже в пів року сидіти. Потім ми пішли по нейрохірургах і нам сказали, що в неї мікроцифалія, – розповідає мама Каролінки Ірина Богданова.

Кароліна без підтримки не ходить. Але вона реагує на все та все відчуває, каже Ірина Богданова. Аби в дівчинки відновилася хоча б частина втрачених функцій головного мозку, необхідне лікування в Китаї. Батьки Кароліни просять усіх небайдужих допомогти, гроші сім’ї необхідно зібрати до 1 серпня.

– Щоб поїхати туди, то з лікуванням, проживанням, переїздами на це все потрібно 40 тисяч доларів.Такої суми в нас немає. Ми можемо максимум зібрати 10-15 тисяч, а решту ми мусимо просити в небайдужих громадян в людей, які можуть нам допомогти. Прошу всіх небайдужих хто має можливість нам допомогти в такій ситуації. Бо це для нашої дитини – єдина надія на нормальне життя, – каже мама Каролінки.

Більше про Кароліну дивіться в програмі “Духовні роздуми” в неділю, 25 травня об 11.40.

тел. мами Каролінки/Іра/ 0965601316
гроші можна перераховувати на картковий номер 5168 7420 6494 8478
номер рахунку: 29244825509100
МФО 305299, ЭДРПОУ 14360570

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here