додому АТО Три позашляховики відправили в зону АТО із товариства «Бучачагрохлібпром»

Три позашляховики відправили в зону АТО із товариства «Бучачагрохлібпром»

552

vlcsnap-2015-03-11-16h22m48s84Підприємці Тернопільщини допомагають українській армії. Три позашляховики відправили в зону АТО із товариства «Бучачагрохлібпром». Керівник  підприємства вирішив: замість того, щоб передавати для потреб військових техніку з полів, автомобілі придбали.

Держава зобов’язує аграріїв віддавати частину техніки військовим. Це звична практика в умовах бойових дій. До прикладу, підприємству «Бучачагрохлібпром» запропонували віддати 4 сільськогосподарських камази, які використовують для потреб ферми.

– Ми поїхали на склад. Три тисячі автомобілів стоїть у Волинській області, які забрали у нас протягом року. Вони розтягуються і ні один не виїхав в армію. Навіщо це забирати? На сьогоднішній день ми всі беремо кредити, ми стараємося вирощувати хліб. Хліб продаємо за валюту, молоко продаємо на внутрішньому ринку, м’ясо продаємо на внутрішньому ринку – ми годуємо країну. У цьому випадку я би хотів, щоб поступала правильно наша армія, – розповів голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз.

Шляхом переговорів вдалося залишити машини, які мають сільськогосподарське призначення для роботи на полях. Натомість аграрії придбали необхідні на передовій три позашляховики.

– Вигідніше закупити із-за кордону оці автомобілі легкові, які в декілька раз по-перше ефективніші для бойових підрозділів, для виконання завдань значно кращі, ніж просто якась сільськогосподарська машина. По-друге, виграє в тому і підприємство, і виграють Збройні сили України, – говорить військовий комісар Бучацького-Монастириського об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник Сергій Дзюма.

Завдання з мобілізації техніки у Бучацькому районі виконали на 100%, кажуть військові, а три броньовані позашляховики уже відправили на передову.

– Ця техніка є беушна, але вона використовувалась в Європі, а ви знаєте, які там дороги. Це практично по ходових якостях, по мотору вони кращі і переважають в тій техніці, яка сьогодні є на озброєнні. Я думаю, що така лепта, як сьогодні внесена в обороноздатність нашої держави, то повірте, що це є чиєсь життя і це важкий шлях до перемоги, – каже народний депутат України Микола Люшняк.