додому АТО Три кущі калини, як символ пам’яті про полеглих у війні на Сході,...

Три кущі калини, як символ пам’яті про полеглих у війні на Сході, посадили на території ТНЕУ

790

vlcsnap-2014-11-07-11h25m39s61Три кущі калини, як символ пам’яті про захисників України, полеглих у війні на Сході, сьогодні посадили поруч каплички у Тернопільському національному економічному університеті. Так у цьому виші вшанували Віктора Семчука, Володимира Гарматія і Андрія Юркевича – своїх колишніх випускників, а нині – українських героїв.

Віктор Семчук, Володимир Гарматій, Андрій Юркевич – колишні студенти ТНЕУ і це не єдине, що їх поєднує, на жаль. Усі троє, в складі різних бойових підрозділів, поставили бажання захищати Україну вище, ніж своє життя, й загинули у боях проти агресорів на Сході. В рідному університеті Героїв вирішили вшанувати, посадивши на їх честь три калини. Кущі своїм зростанням, зеленим листям, білим цвітом та червоними ягодами, кажуть, нагадуватимуть про трьох відважних красивих людей, які прагнули доброго життя і зовсім не для себе, адже віддали його за Україну.

– Цих три калини – це тих три обірваних життя колишніх наших студентів, які віддали все, що в них було задля нашої віри, віри в те, що є майбутнє у нашого українського народу, – говорить ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий.

Посадити кущі допомогли хлопці, які сьогодні воюють за Україну на Сході, й на певний час відпустки потрапили у Тернопіль. Вони найперше подякували за виявлену шану до своїх полеглих побратимів. Подякували волонтерам та всім тим, хто підтримує українських захисників, бажання у яких єдине – відстояти Україну й повернутись додому живими.