додому Новини Три гривні за проїзд – з 1 березня

Три гривні за проїзд – з 1 березня

519

marshrutkaПроїзд у Тернопільських маршрутках подорожчає. З 1 березня він коштуватиме 3 гривні. Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради. Напередодні перевізники звернулися до влади міста переглятуни тарифи в зв’язку з  катастрофічною ситуацією з перевезеннями через подорощання пального. Перевізники пропонували підвищити тариф до 4 гривень.

Підвищити вартість проїзду в маршрутках до 3 гривень – таке рішення прийняли сьогодні на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міськради. Перевізники вважають, що оптимальний тариф має бути мінімум 4 гривні.

– З 1 березня, вартість проїзду в автобусах в режимі маршрутного таксі буде становити 3 гривні. Для учнів загальноосвітніх шкіл буде становити 1 гривня, 50 копійок. В режимі звичайному, тобто, той який ми називаємо “соціалками”, вартість проїзду буде становити 2,50, а для учнів, студентів, – 1,25 копійок, – розповів начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

В тролейбусах підвищувати вартість проїзду поки не будуть, каже Ігор Мединський. Збережуться також усі пільги.

– З 1 червня вступає в силу діюче законодавство України, яке обмежує кількість категорій пільгових, які діють на сьогоднішній день до п’яти. Але завдяки діям міської ради, міського голови, ці пільги будуть діяти в електротранспорті і не тільки та будуть збережені до кінця року, – каже Ігор Мединський.