додому надзвичайне Троє людей втопилося на ставках Тернопільщини за вихідні

Троє людей втопилося на ставках Тернопільщини за вихідні

825

vlcsnap-2015-06-08-14h44m29s220Три людини втопилося на ставках Тернопільщини за останні вихідні. Трагічні випадки сталися у Збаразькому, Борщівському і Гусятинському районах. Втопилися чоловіки різного віку, які прийшли на відпочинок поблизу водойми. Рятувальники закликають усіх бути дуже обережними і дотримуватись правил поведінки на воді.

Трагедія сталася у п’ятницю. У Збаразькому районі чоловік 58-ми років втопився у ставку. У суботу нещасний випадок відбувся на Борщівщині. Там у річці Збруч потонув чоловік 50-ти років. Втретє за вихідні втопився чоловік 48-и років у Гусятинському районі.

– Вчора ввечері в Гусятинському районі в селі Личків 48-річний чоловік.. Компанія… Все те ж, як і ми завжди наголошуємо, 65-75% людей, які гинуть, в нетверезому стані. Зогляділися тоді, коли не стало чоловіка. От зараз в даний момент водолази Гусятинської рятульваної станції з одним водолазним апаратом проводять пошуки даного чоловіка, – розповідає начальник рятувально-водолазної служби Тернопільської області Василь Козак.

Рятувальники звертаються із закликом до усіх людей: не нехтуйте правилами поведінки на воді. Не йдіть купатися, якщо не знаєте дна водойми. Для дорослого не можна запливати туди, де глибина перевищує 1 метр 75 сантиметрів, а для дітей це глибина 70-80 сантиметрів. Алкоголь і купання взагалі речі несумісні. Найменша помилка може коштувати життя.

– Люди добрі, схаменіться! Подумайте про своє життя, про здоров’я і життя своїх рідних! Купайтеся в тих місцях, де відведено. Не перепливайте, не сперечайтеся, так як сталося в Гусятинському районі. Компанія ця розповідає, що випивали, а потім почали спорити, хто перепливе. От такий результат, попробуй знайти цього чоловіка на 30 га площі водного плеса, – каже Василь Козак.