Головна надзвичайне Троє людей втопилось вихідними на Тернопільщині

Троє людей втопилось вихідними на Тернопільщині

395

vlcsnap-2014-08-11-15h05m44s160Троє людей втопилося минулими вихідними на Тернопільщині. Трагедії трапилися в Кременецькому, Гусятинському районах та в Тернополі. Загалом цього року на воді загинули 34 людини, з них четверо – діти. Рятувальники вкотре просять бути обережними і дотримуватися елементарних правил поведінки на воді.

В неділю, 10 серпня, на Тернопільському ставі знайшли тіло молодої дівчини.

– Тіло було у воді, десь на відстані 10-15 метрів від берега. Як виявилося, закидав рибак блешню, зачепив і тіло всплило. Підняли дівчину, яка була у футболці, в шортах. На даний момент я не маю інформації чи це мешканка Тернополя, чи хтось приїжджий, – розповідає начальник рятувально-водолазної служби Тернопільщини Василь Козак.

Другий випадок трапився в селі Андруга Кременецького району. Місцеві мешканці підняли тіло 48-річного чоловіка.

– Також в Гусятинському районі стався нещасний випадок з жителем 87-го року народження. Вчора також поступила інформація, до мене подзвонив начальник станції із Заліщиків, що в Касперівцях, в будинку відпочинку “Росинка”. Ніби в суботу пропав молодий юнак з Тернополя. Ми повідомили Борщівську рятувально-водолазну станцію, щоб були готові виїхати на пошуки. Але потім виявилося, що ніхто ніякої інформації немає. Ніби батьки приїхали взнавати до ворожок. От така ситуація, – каже Василь Козак.


Рятувальники просять бути обережними. Радять купатися  вранці або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання. Температура води повинна бути не нижче 17-19 градусів, у більш холодній – перебувати небезпечно. Плавати у воді потрібно не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватись поступово, починаючи з 3-5 хвилин. Ніколи не пірнайте в незнайомих місцях, які спеціально не обладнані. Плавати треба тільки уздовж берега та обов’язково під постійним наглядом, щоб вчасно могла прийти допомога при потребі. Не наближайтеся до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу.

– Хочеться вже не говорити, а кричати. Тому що Ви бачите, що така погода, яка стоїть, і прогноз говорить, що цей тиждень буде жаркий, ми б хотіли звернути увагу: “Люди добрі, подбайте самі за своє життя і здоров’я, пожалійте своїх рідних, не вживайте спиртного в таку погоду, дивіться за своїми дітьми. Бо ж самі бачите, що через недотримання простих, елементарних правил гинуть молоді люди. На Сході гинуть люди, а тут ми маємо такі безглузді випадки.”

Загалом на Тернопільщині на воді цього року загинуло 34 людини.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here