додому надзвичайне Троє людей, серед них дитина, потерпіли у аварії у Тернополі. Водій був...

Троє людей, серед них дитина, потерпіли у аварії у Тернополі. Водій був п’яний (оновлено, відео)

454

Троє людей, серед них дитина, потерпіли у аварії у Тернополі. Близько півночі водій "Ауді", уникаючи зіткнення з автомобілем "Дачія Логан", спрямував своє авто на зупинку громадського транспорту на вулиці Злуки і машина врізалась у людей. Двох потерпілих карета швидкої допомоги відразу госпіталізувала: дівчину з переломом кісток тазу, забоєм внутрішніх органів та м'яких тканин стегна, доправили до обласної дитячої лікарні, а 22-річного тернополянина з травмами голови та переломами ніг – у лікарню швидкої допомоги Тернополя. За попередніми даними правоохоронців, винуватцем аварії є водій "Дачії Логан", який був нетверезий.

Серед потерпілих у аварії неповнолітня Діана. Дівчина приїхала в гості до Тернополя, сама живе та навчається у Львові. Події того вечора пам'ятає частково.

Діана, потерпіла в аварії на вул. Злуки у Тернополі: "Ми відійшли з того місця, де стоять таксі, і йшли на зупинку, щоб зупинити маршрутку, бо було вже дуже пізно. Я почула дуже сильний грухіт, так ніби щось зірвалось, я подивилась і машина вже так крутилась, як на льоду, аж іскри йшли від неї. І потім той сильний удар, і я вже пам'ятаю, як мене підняли і посадили на лавочку. Вчора була в стані шоку, то так менше боліло, а сьогодні дуже все болить, важко лежати, сказали, що тут буду хоча б три дні, а потім перевезуть додому і приблизно місяць вставати не можна буде". 

Сьогодні у дівчини діагностували травми середньої важкості: перелом кісток тазу, забій внутрішніх органів та м'яких тканин стегна. Поки її лікуватимуть у Тернополі. За тиждень перевезуть до Львова. Медики кажуть: дівчина ходитиме, проте, не раніше як за 2-3 місяці.

Михайло Процайло, завідувач відділення травматології Тернопільської обласної дитячої лікарні: "Забій стегна, струс органів черевної порожнини, як ці органи будуть поводити себе у динаміці, ми не знаємо, тому таких дітей ми тримаємо в стаціонарі. Декілька разів їх огладає хірург, травматолог, і тоді вже стане відомий результат, в цілому ми думаємо, що результат по цій дитині буде задовільний".

Менше пощастило 22-річному тернополянину: від сильного удару у нього перелом ніг, струс мозку, забої всього тіла. Сьогодні хлопець у травматологічному відділенні лікарні швидкої допомоги Тернополя.

Ярослав Чайківський, головний лікар лікарні швидкої допомоги Тернополя: "Стан пацієнта стабільний, гемодинамічні показники він тримає самістійно, необхідності госпіталізовувати його у реанімаційне відділення не було. Накладено скелетний витяг і пацієнт у плановому порядку готується до оперативного втручання. Травми у пацієнта серйозні, але якоїсь загрози в плані прогнозу там немає".

Правохоронці розповідають як розвивались події недільного вечора: близько півночі на вулиці Злуки водій автомобіля "Дачія Логан", повертаючи ліворуч та перелаштовуючись в іншу смугу руху, не пропустив «Ауді», що їхала у попутному напрямку до перехрестя «Злуки – Текстильна – Збаразька». Водій "Ауді", намагаючись уникнути аварії та внаслідок удару, виїхав на зупинку громадського транспорту і його авто травмувало людей.  

Василь Барановський, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ  в Тернопільській області: "Автомобіль "Ауді" виїхав на автобусну зупинку, де здійснив наїзд на трьох людей.  Водій "Дачії" за попередніми даними, знаходився в стані алкогольного сп'яніння".

За попередніми даними правохоронців винуватцем аварії став саме водій "Дачії Логан". Нетверезим 35-річний чоловік вже не вперше сідає за кермо. Зі слів Василя Барановського, до цього випадку, його двічі штрафували за керування автомобілем у нетверезому стані.

Василь Барановський, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ  в Тернопільській області: "Водій автомобіля "Дачія Логан" вже не вперше знаходиться за кермом у нетверезому стані, працівниками ДАІ вже неодноразово затримували його в нетверезому стані алкогольного сп'яніння".