додому Новини Трьох депутатів виключили з партії та фракції ВО “Свобода” у Тернопільській міській...

Трьох депутатів виключили з партії та фракції ВО “Свобода” у Тернопільській міській раді

1289

Трьох депутатів виключили з партії та фракції ВО “Свобода” у Тернопільській міській раді. Про виключення з лав партії та фракції у міській раді Івана Сорокаліта, Ігоря Турського та Романа Навроцького восьмого квітня повідомив заступник голови ВО “Свобода” Руслан Кошулинський. Такий радикальний крок пов’язаний із систематичним порушенням депутатами партійної дисципліни, наголосив Кошулинський. Публічної реакції від депутатів екс-свободів наразі не було.

З лав ВО «Свобода» та фракції у Тернопільській міській раді виключили трьох депутатів. Мова йде про Романа Навроцького, Ігоря Турського та Івана Сороколіта. Відповідне рішення прийняли 7 квітня на засіданні політвиконкому “Свободи”, розповів Руслан Кошулинський. Підставою такого рішення став всеукраїнський моніторинг депутатів-членів партії, результати якого показали, що вже колишні свободівці у своїх публічних виступах відходили від програмових засад партії і понад 100 разів голосували всупереч рішенням місцевої організації.

– Ми дійшли висновку, що такі депутати як Іван Сорокаліт, Ігор Турський, Роман Нароцький у своїх публічних виступах, голосуваннях відійшли від програмних засад, з якими політична партія йшла на місцеві вибори. Саме результат публічних виступів, не спільне голосування, означає, що люди не мають бажання або мають своє бачення розвитку міста Тернополя, тобто вони не погоджуються з програмою, з якою вони йшли на вибори, і яка зараз втілюється у життя міським головою і депутатською фракцією, – говорить заступник голови ВО “Свобода” Руслан Кошулинський.

Руслан Кошулинський запропонував обранцям скласти мандати депутатів Тернопільської міської ради. У випадку, якщо депутати не складуть повноваження, керівництво партії відкликатиме їх відповідно до законодавства, запевнив Руслан Кошулинський.