додому Новини Трійнят, які з’явились на світ перед Новим роком, виписали додому

Трійнят, які з’явились на світ перед Новим роком, виписали додому

1188

Трійнят, які з’явились на світ перед Новим роком виписали додому. Більше двох тижнів 22-річна молода матуся   зі своїми крихітними донечками пробули у лікарні. Тепер же батьки сповна відчують радість від поповнення вже вдома. Про своє щастя сім’я розповіла і нашій знімальній групі.

Повна сил та щастя 22-річна тернополянка пригортає до серця одну зі своїх тьох донечок. Щедре потрійне поповнення у сім’ї Іващуків з’явилося напередодні Нового року, 26 грудня. Дівчаток виписують із  відділення для недоношених обласної дитячої лікарні. Адже немовлята народилися крихітними: одна важила 1,5 кілограма, дві інших по 1, 8.

Якщо чесно, дуже довгий час пробула ще до пологів, і вже після пологів два з половиною тижня, то мені вже навіть не віриться, шо я вже буду дома зі своїми принцесами, – розповідає матір трійні НАДІЯ ІВАЩУК.

Сім’я вже визначилась з іменами для трьох своїх красунь. Зізнаються, розпізнати доньок поки складно, проте кожна із дівчаток має характерні риси обличчя і навіть характеру, за якими і будуть визначати. Зі своїми потрійним щастям молода сім’я міститиметься в однокімнаній квартирі. Батько немовлят розповідає, хоч помешкання у них і маленьке, проте для кожної із доньок шукатимуть свій куточок.

Прийти і побачити вдома три таких принцеси, це вже великий мотиватор, – каже батько трійні ОЛЕГ ІВАЩУК.

Матір – студентка економічного університету, батько продавець-консультант. Нині зізнаються, не знають, як поєднати батьківство із роботою та навчанням, проте точно знають, що, а точніше, хто їх щодня надихатиме.

Колектив телеканалу TV-4 ще раз вітає молодих батків зі щедрим поповненням. Щасливої долі, здоров’я немовлятам та батькам.