додому Новини Третє поліклінічне відділення Тернопільської міської дитячої лікарні капітально відремонтували

Третє поліклінічне відділення Тернопільської міської дитячої лікарні капітально відремонтували

647

Більше, як пів століття не бачило капітального ремонту третє поліклінічне відділення Тернопільської міської дитячої лікарні. Врешті, минулого року його таки почали оновлювати. А сьогодні відремонтований заклад показали журналістам. У планах міської влади – цьогоріч відремонтувати усі поліклінічні відділення дитячої лікарні. На це вже виділено понад 2 мільйони гривень.

Поліклінічне відділення Тернопільської міської дитячої лікарні, що на Миру, 11, не бачило капітального ремонту ще з шістдесятих років – відколи його створили. Нарешті, у листопаді минулого року приміщення почали оновлювати. Роботи тривали аж дотепер.

– Майже все нове. Нова штукатурка, нова підводка води, сантехніка вся нова. Вся електрика, всі навіть кабеля все поміняно. Нова реєстратура, нові кабінети, запасний вихід, центральний вхід. Зовсім інша поліклініка. Якщо би хтось порівняв, що було колись і тепер, то просто би не впізнав, – розказує завідувач педіатричного відділення № 3 поліклініки Володимир Качмарський.

Це відділення міської дитячої лікарні обслуговує дітей із масиву Дружба та мікрорайонів Кутківці і Пронятин. Також за бажанням його можуть відвідувати і жителі Петриків. Всього – це 10 тисяч дітей, із них 600 – першого року життя. Під час ремонту батькам із малечею доводилось тіснитися всього у кількох кабінетах.


– Під час ремонту закривали наглухо один прохід, там робили ремонт, а за той час тут працювали із напруженням три кабінети. Ми справлялися з тим навантаженням, – додає Володимир Качмарський.

У планах влади міста цьогоріч також закінчити ремонти усіх дитячих поліклінік, наповнити їх необхідним обладнанням, оновити меблі.

– Вдалося залучити на капітальний ремонт приміщень Тернопільської міської дитячої лікарні більше 2 мільйонів, десь 2400, якщо я не помиляюсь, мільйони гривень. З них на цю установу пішло трохи більше 700 тисяч, – говорить головний лікар Тернопільської міської дитячої лікарні Андрій Артимович.

– В цьому році, так, напевно, співпало, що виповнюється 30 років дитячій лікарні. Власне, хотілось би до тієї дати завершити повністю ремонтні роботи. Тому закінчені повністю ремонти в трьох, у всіх найбільших дитячих поліклініках. Роботи проведені. На жаль, це не є завершення всього, що необхідно ще зробити для поліклінік. Сьогодні переконались в тому, що потребують заміни і меблі, потребується придбання оргтехніки, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.