Головна Головні Третя хвиля мобілізації – тема “Межі правди” 29 липня

Третя хвиля мобілізації – тема “Межі правди” 29 липня

443

456Після оголошення третьої хвилі мобілізації українські чоловіки почали отримувати оповіщення з вимогою з’явитися у військовий комісаріат. Перша хвиля мобілізації у березні налічувала 40 тисяч людей, друга, у травні –  20 тисяч. Скільки військових призвуть цього разу, що означає часткова мобілізація, як живуть родини військових, яка допомога потрібна в зоні АТО.

Про це та чимало іншого дивіться в програмі “Межа правди” у вівторок, 29 липня. Початок прямого ефіру о 20:00, телефон студії 43-41-00. Свої запитання можете залишати у коментарях. Також беріть участь в інтерактивному опитуванні.

[poll id=”2″]

Гості програми:

– Володимир НАМАКА, командир першого взводу спеціальної роти міліції УМВС України в Тернопільській області, поранений в зоні АТО;

– Володимир КАТИНСЬКИЙ, полковник, тимчасово в.о. Тернопільського обласного військового комісара;

– Наталя ГРЕСЬКО, дружина військового, який зараз в зоні АТО;

– отець Олег ГРИГОРЕЦЬ, ліцензіат догматичного богослов’я, віце-декан Збаразького протопресвітеріату Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ.

Коментарі

2 КОМЕНТАРІ

  1. Добрий день! Я б хотів почути відповідь на таке питання. Яка ймовірність того, що людину, яку не призвали до армії колись, коли вона навчалась в університеті, мобілізують. Мені зараз 28 років, і я швидше за все і так не пройду за станом здоров’я, але мені всеодно цікаво.

  2. чого тільки хлопців західної україни забирають, з кожного села по 50-60 вивозять малих-старих. чого мєсні не захищають свої землі???????

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here