Головна суспільство “Третю українську республіку” запропонував тернополянам Юрій Луценко

“Третю українську республіку” запропонував тернополянам Юрій Луценко

474

Запропонувати тернополянам та мешканцям області ідею "Третьої української республіки" – з такою метою сьогодні, 9 жовтня, до Тернополя приїхав екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Спільно з громадським діячем Тарасом Стецьківим та тернополянами обговорили шляхи реформування та створення нової країни. Юрій Луценко оприлюднив кілька напрямків та стратегію руху "Третьої української республіки", відповідно до яких українці мають ще раз повірити у відродження України.

Третя українська республіка – це неполітична партія, не громадська організація, наголошує Юрій Луценко. Це люди, яким небайдуже майбутнє України. Серед основних напрямків руху – нове бачення країни, у яке повірять українці, обрання та підтримка єдиного кандидата в президенти від опозиції. Стратегія Третьої української республіки базується на євроінтеграції за будь-яку ціну, перемозі опозиційного кандидата у Президенти у 2015. Від цього, переконаний Юрій Луценко, і залежатиме подальша доля України.

– В перші секунди, коли я вийшов з тюрми, прямо під воротами я сказав: "Ми не будемо будувати нової партії, тому що конкуренція в опозиційному середовищі і так завелика. Ми будемо допомогати діючим опозиційним політикам перемогти Януковича". І слава Богу і Януковичу – в мене є вирок, який мені на три роки забороняє обіймати будь-яку адміністративну чи політичну посаду. Таким чином я сьогодні у становищі достатньо об'єктивному для того, щоб опираючись на свій досвід помилок та поразок, давати поради і допомогати тим кандидатам в Президенти від опозиції, котрі зобов'язані перед усією країною перемогти Януковича. І це моє завдання, – каже екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here