![vlcsnap-2024-02-02-03h03m12s418](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/vlcsnap-2024-02-02-03h03m12s418-640x360.jpg)
Віктор Ющенко, третій президент України, коментує: “Кожен раз, коли я на різних дебатах і конференціях, де зустрічається києвська, тернопільська чи одеська школа, то я завжди в командрі тернопільської школи. Ми завжди натхненно висловлювали економіку, макроекономіку, фіскальні бюджетні процеси в Києві і я завжди гордився тому, шо тернопільська школа – вона в купі”.
На зустрічі Віктор Андрійович ділився історіями про своє становлення як політика, згадував, історію нашого народу, доводив чому важливо говорити українською, а студенти та викладачі мали можливість поставити третьому президенту нашої країни цікаві запитання.
Студенти ЗУНУ подарували Віктору Ющенку уламок ворожої ракети, яка прилетіла у корпус юридичного факультету Західно-українського університету. Такий подарунок, на думку студентів, символізує нашу незламність і сміливість!