додому Новини Третій президент України Віктор Ющенко побував у Тернополі

Третій президент України Віктор Ющенко побував у Тернополі

451
Третій президент України Віктор Ющенко побував у Тернополі. У нашому місті він зустрівся із викладачами та студентами ЗУНУ. Майже 50 років тому Віктор Андрійович навчався в цьому університеті, утім тоді він називався Тернопільським фінансово-економічний інститутом. На освітянській зустрічі пан Віктор ділився історіями про своє становлення як політика, згадував, історію нашого народу, доводив, чому важливо говорити українською, а студенти та викладачі мали можливість поставити третьому президенту нашої країни цікаві запитання. Подробиці – далі.
Віктор Ющенко завітав до Тернополя, який став для нього освітянською Батьківщину, аби поспілкуватись із викладачами та студентами ЗУНУ.

Віктор Ющенко, третій президент України, коментує: “Кожен раз, коли я на різних дебатах і конференціях, де зустрічається києвська, тернопільська чи одеська школа, то я завжди в командрі тернопільської школи. Ми завжди натхненно висловлювали економіку, макроекономіку, фіскальні бюджетні процеси в Києві і я завжди гордився тому, шо тернопільська школа – вона в купі”.

На зустрічі Віктор Андрійович ділився історіями про своє становлення як політика, згадував, історію нашого народу, доводив чому важливо говорити українською, а студенти та викладачі мали можливість поставити третьому президенту нашої країни цікаві запитання.

Студенти ЗУНУ подарували Віктору Ющенку уламок ворожої ракети, яка прилетіла у корпус юридичного факультету Західно-українського університету. Такий подарунок, на думку студентів, символізує нашу незламність і сміливість!