додому Новини Тренди в ювелірній справі у 2024 для підлітків: що варте уваги?

Тренди в ювелірній справі у 2024 для підлітків: що варте уваги?

504

У підлітковому віці дівчата й хлопці прагнуть до самовираження, використовуючи для цього одяг, аксесуари, прикраси. Іншими словами, кожен з тинейджерів формує індивідуальний стиль, який з одного боку має виділяти підлітка з натовпу, а з іншого — відповідати актуальним трендам. 

Ювелірний магазин Gold.ua пропонує широкий вибір стильних прикрас, які допоможуть тинейджеру завершити модний образ, виразити характер та яскраву індивідуальність. 

Молодіжні прикраси — які вони?

Підліткові прикраси відрізняються від дорослих дизайном, але повинні бути такої ж високої якості. Оптимальним варіантом стануть стійкі до зносу благородні метали, які не викликають алергічних реакцій — золото 585 проби або срібло 925 проби. Обираючи дизайн, варто орієнтуватись на інтереси підлітка, проте враховувати, що стиль і смаки в цьому віці часто змінюються.

Безпрограшним варіантом стануть ювелірні вироби у стилі геометрії та мінімалізму, які не втрачають актуальності та вдало поєднуються між собою. Крім того, зверніть увагу на прикраси-трансформери, які дозволяють експериментувати з модою та стилем.

Модні сережки для тинейджерки

Найзручніший варіант для активного підлітка — стильні мінімалістичні пусети, які вдало доповнять будь-які образи, не будуть заважати під час активностей і нічного сну. Серед оригінальних рішень виділяються сережки-кафи, які можна носити без проколу, моносережки, джекети, асиметричні моделі.

Крім того, зверніть увагу на:

  • патріотичні сережки у синьо-жовтих кольорах, із тризубом, прапором, мапою України тощо;
  • мінімалістичні моносережки — колечко, цвяшок, хрестик, а також незамкнені моделі;
  • сережки-конго різного розміру — вони завжди актуальні;
  • сережки трансформери, дизайн яких можна змінювати;
  • класичні сережки з яскравим каменем — гранатом, смарагдом, аметистом тощо.

Стильні молодіжні каблучки

Одним із молодіжних хітів вважається каблучка з широкою шинкою оригінальної форми — геометричної, текстурованої, навмисне «неправильною». Не виходять із моди каблучки у формі ланцюжка, моделі з кераміки, набори фалангових каблучок, моделі у вигляді спіралі, каблучки у формі загнутого цвяшка або з декором із гвинтиків.

Шийні прикраси молодіжного стилю

Підліткові шийні прикраси мають простий лаконічний дизайн. Можна придбати мінімалістичне кольє або класичний тоненький ланцюжок із делікатною підвіскою. Це може бути один камінчик, знак Зодіаку чи інший символ, сердечко, зірочка, ініціали, квіточка, геометрична фігурка тощо.

Браслети для підлітків

Молодіжні браслети — це і тоненькі ланцюжки, і лаконічні жорсткі моделі, і набірні варіанти в стилі Пандора. Дівчата й хлопці обожнюють каучукові браслети з підвісками та срібними чи золотими застібками, а ще трендові символічні моделі з червоною ниткою, плетені браслети, моделі у синьо-жовтих кольорах. Літній варіант — анклет, який носять щиколотці.

Стаття розміщена на правах реклами.