Головна політика “Травневі президентські вибори, попри намагання їх зірвати, в Україні все ж відбудуться”,...

“Травневі президентські вибори, попри намагання їх зірвати, в Україні все ж відбудуться”, – В. Деревляний

449

Травневі президентські вибори, попри намагання їх зірвати, в Україні все ж відбудуться, вважає народний депутат України Василь Деревляний. ВО "Батьківщина" на чолі зі своїм кандидатом в Президенти Юлією Тимошенко, каже, до виборів готові. Своїх представників політична сила представить у кожній окружній та навіть дільничних виборчих комісіях. Передвиборчу кампанію обіцяють вести чесно і розраховують на потужну підтримку мешканців Тернопільщини.

До президентських виборів готові. Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" за голоси для свого кандидата у Президенти Юлії Тимошенко боротиметься чесно, але наполегливо, заявив народний депутат Василь Деревляний, але й без бруду, каже, ця кампанія не обійдеться. Перші випадки замовних статтей та наклепів на його однопартійців, розповідає, вже є.

– Ми зробили спільну заяву з головою Чернівецької облорганізації про використання нашої друкованої газети "Наша Батьківщина", я не знаю ким, вкладки для розповсюдження по Чернівецькій області. Це було без вихідних даних, надруковано серйозний тираж. Ми звернулись до правоохоронних органів, бо це вже почалась передвиборча кампанія, – говорить народний депутат України Василь Деревляний.

Журналістів нардеп попросив писати лише правдиву і перевірену інформацію. За дотриманням закону під час виборів політики слідкуватимуть самі. Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" матиме своїх представників у кожній окружній та дільничній виборчих комісіях.

– Ми єдині подали своїх членів до окружних виборчих комісій по всій Україні, єдині… Ну ви розумієте, якщо окружних ВК є набагато менше, то дільничних виборчих комісій взагалі напевне 90% кандидатів в президенти не зможуть сформувати, подати своїх людей до дільничних виборчих комісій, – каже Василь Деревляний.

Чесна боротьба, переконаний нардеп, матиме успіх. Політична сила розраховує на 50% голосів мешканців Тернопільщини. За виборчу кампанію в нашій області відповідає Василь Деревляний, тому після свят, каже, працюватимуть без вихідних і до перемоги.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here