Головна благоустрій Трава замість асфільту буде на першій екопарковці, яку облаштують у Тернополі

Трава замість асфільту буде на першій екопарковці, яку облаштують у Тернополі

292

У Тернополі облаштовують першу в місті екопарковку. Встановлюють її на проспекті Злуки, 41-43. Там роблять капітальний ремонт двору. В екостоянки замість асфальтного покриття – бетонні решітки, де у проміжках ростиме трава.

У Тернополі капітально ремонтують двір 41-43 будинків на проспекті Злуки. Ремонт почався ще минулого року, з міського бюджету на це виділили 1,5 мільйони гривень. Облаштовують у дворі й першу в Тернополі "Екопарковку".

– Оскільки тут була значно вузька ділянка і люди не мали де ставити машини, люди звернулися з проханням при проведенні капітального ремонту розширити місця для паркування. Їм запропонували використати досвід Польщі і зробити екопарковку. Тобто парковка, яка буде зроблена з спеціальних плит, які ставляться на щебеневу основу, тут так само можна садити траву. Якщо практика покаже їх позитивне застосування то ми будемо пропонувати це робити у всіх дворах, – пояснює міський голова Тернополя Сергій Надал.

– Раніше тут тільки дві машини могли розминутися це якщо стояла одна машина, то зранку як ще проїхала сміттєва машина, то завжди були скандали. Не могла швидка заїхати, ті яка спецмашина. Зараз все акуратно зроблено, ми раді, – говорить мешканець будинку на проспекті Злуки,43 Ігор.

Плити, встановлені на екопарковці, повинні прослужити не менше, ніж асфальтне покриття.

– Капітальний ремонт на будинок, на ці роботи що ми робимо ми даємо такого безпосереднього даємо 5 років гарантії, а крім того міжремонтні сроки 12-15 років, – каже начальник КП “Міськшляхрембуд” Володимир Малко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here