![vlcsnap-2022-12-15-16h56m17s373](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/vlcsnap-2022-12-15-16h56m17s373-640x360.png)
Традиційну різдвяну шопку вже облаштовують на Театральному майдані Тернополя. У центрі шопки будуть новонароджений Ісус у яслах, Матір Божа і Йосип, а також три царі, які принесли дари, і ягнята.
Поблизу шопки буде постать Святого Миколая. Цьогоріч на опитуванні Тернопільської міської ради тернополяни проголосували за те, щоб не встановлювати ялинку у центрі міста. Тому у місті вирішили облаштувати лише шопку та резиденцію Миколая.