додому Головні Традиційно у другу суботу вересня в Україні відзначатимуть День фізичної культури і...

Традиційно у другу суботу вересня в Україні відзначатимуть День фізичної культури і спорту

373
Здорові духом і тілом. Традиційно у другу суботу вересня в Україні відзначатимуть День фізичної культури і спорту. Напередодні професійного свята у Тернополі зібрали та привітали 38 спортсменів, тренерів та тих, хто розвиває спортивну галузь в області. Ближче із чемпіонами спілкувалась наша Тетяна Скиба.
Професійних спортсменів, тренерів та тих, хто популяризує здоровий спосіб життя у Тернополі зібрали на одній локації. Їх відзначили напередодні Дня фізичної культури та спорту, який в Україні святкують 9 вересня. У спортивній галузі працює Надія Будник. Жінку мотивувала туди потрапити її донечка.

Надія Будник, завідувачка сектору молоді та спорту Товстенської селищної ради, коментує: “Я вважаю, що навіть у маленькому селищі можна розвиватися в плані спорту. Так сталося в моєму житті – виховала дифолімпійську чемпіонку. Моя дочка Роксолана Будник займається настільним тенісом. Є неодноразовою чемпіонкою Європи, світу та олімпійською чемпіонкою”.

Під час заходу посвідчення “Майстра спорту України” з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату вручили Павлу Шаблію. Також серед нагороджених працівників фізичної культури і спорту – Максим Лаврик. Хлопець легкоатлет та вже чотири роки займається штовханням ядра.

16-річний спортсмен щодня наполегливо працює, адже має велику професійну мрію – Олімпійські ігри.

Бажаємо всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях