додому суспільство Традиційне свято зими відбулось у Тернополі в суботу, 16 лютого

Традиційне свято зими відбулось у Тернополі в суботу, 16 лютого

476

Традиційне свято зими відбулось у Тернополі в суботу, 16 лютого. Впродовж дня тернополяни вболівали за учасників спортивних змагань, оцінювали снігові скульптури, страви польової кухні та літали на незвичних для Тернополя літальних апаратах. Із враженнями повернулась Мар'яна Судова.

Традиційне свято Зими знову зібрало дорослих та малих тернополян біля озера. Тут вони брали участь у конкурсах, спостерігали за змаганнями зі сноубордингу, показовим взяттям снігової фортеці, катались на ковзанах, лижах та оцінювали снігові та льодові скульптури. Жодного негативного відгуку про запропоновані розваги ми не почули.

Марія, тернополянка: "Нам сподобалися дуже скульптури там зі снігу, дуже гарно. Ще нам що сподобалося… Польова кухня дуже цікава, можна зігрітися, чаю попити теплого. О, нам ще сподобалось, але ми трохи запізно прийшли, як там на лижах катались, ото ще було цікаво".

Юля, тернополянка: "Подивилися, ніби так нічо не було спочатку, було дуже спокійно. Але потім ми пішли так дальше, там дуже гарно так грав оркестр, нам дуже сподобалось. От. І потім ми ще пішли подивилися на сноубордистів, які спускалися, тоже досить інтересно було, захоплююче, дуже гарно. Потім ми покаталися ще були на кониках, на кониках тоже було дуже гарно. Тобі сподобалось на кониках? – Та".

Дмитро, тернополянин: "Добро! Гарно, гарно, це є богатство для Тернополя, озеро – це є богатство велике, велике богатство і ми повинні довольствуватись всі жителі. Вони тільки не розуміють яке це богатство, я кожного ранку ходжу сюдою в шостій годині, це прєлєсть! То не можна ніякими словами то об'яснити".

Проте чи не найбільшу увагу тернополян привернув незвичний літальний пристрій.

Олександр, водій аерошута: "Це називається аерошут. Літає на 95-му бензині, пароплан, тягова установка, полетіли – всьо".

Олександр приїхав із Чернівців на змагання із сноукайтингу, які відмінили через погодні умови. Тому і взявся катати на аерошуті усіх охочих. П'ять хвилин польоту коштувало 250 гривень, проте, кажуть тернополяни, отримані враження того вартували.

Тарас, тернополянин: "Супер, дуже класно, драйвово, з пташиного польоту тернопіль дуже гарний. Чесно – супер. Пригав з парашутом, вирішив ще тут попробувати. Дуже задоволений, дуже класно".