Головна суспільство Торговцю людськими органами присудили три роки ув’язнення

Торговцю людськими органами присудили три роки ув’язнення

349

Жителю Чортківського району, який шукав та відправляв за кордон донорів органів, суд призначив 3 роки позбавлення волі із конфіскацією всього майна.

Чоловік шукав донорів серед молодих людей з хорошим здоров'ям, в яких виникли серйозні фінансові проблеми – заборгованість за кредитами, малі діти, відсутність роботи тощо. Їх він забезпечував паспортами та документами для виїзду за кордон. Операції з вилучення людських органів проводились у медичних центрах Еквадору, Коста-Рики та Шрі-Ланки.
 
Упродовж трьох місяців зловмисник завербував 6 громадян, із них 4 – встиг переправити за кордон до медичних центрів. Торгівець людьми одержував за кожного донора 2 000 доларів США, а безпосередньо самі донори – 10 000 доларів США.
За даним фактом було розслідуване кримінальне провадження, обвинувальний акт у якому прокуратура області скерувала до суду за ч. 2 ст. 149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини). Тернопільський міськрайонний суд визнав винним жителя Чортківщини у вчиненні вказаного злочину та засудив його до 3 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.
Проте, обвинувачений та потерпілі оскаржили цей вирок суду. Апеляційний суд Тернопільської області, розглянувши апеляції обвинуваченого та потерпілих, у яких вони просили призначити покарання не пов’язане з позбавленням волі, залишив їх без задоволення, а вирок суду 1-ої інстанції – без змін. Державний обвинувач погодився з призначеною мірою покарання засудженому.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here