додому допомога Тканину та робочих рук потребують волонтери, які плетуть маскувальні сітки для АТО

Тканину та робочих рук потребують волонтери, які плетуть маскувальні сітки для АТО

2097

fullТканину сірого, чорного, зеленого та коричневого кольорів просять приносити волонтери. Вона потрібна, аби плести маскувальні сітки для бійців. Також потрібні робочі руки. Усі небайдужі можуть зголошуватися на перший склад допомоги бійцям АТО ( гуртовня Галант, Збаразька,16 у Тернополі).

– Маскувальні сітки ми вже маємо плести кольору хакі. Для цього потрібно матеріали, тканини різних кольорів: коричневий, зелений, сірий, чорний, – розказує волонтер роман Ошуст.

Приносити старі речі та тканину можна на Склад №1 Логістичного центру (вул. Збаразька,16) або в церкву Перенесення мощей Святого Миколая, що на вулиці Карпенка у Тернополі.

– Я думаю, що масштаби будуть збільшуватися. Потрібно багато людей, потрібно буде приміщення. Якщо буде багато матеріалів, багато тканин, то волонтерів також потрібно буде багато. Зараз ми спілкуємося з студентськими радами, ми були б дуже раді, якщо б вони також долучалися до нашої роботи. Ми можемо показати як плетуться сітки і будемо дуже раді, якщо вони підтримають таку ініціативу, – каже Роман Ошуст.