додому Головні “Тітушки” їдуть на Тернопільщину, каже заступник командира Штабу народної самооборони

“Тітушки” їдуть на Тернопільщину, каже заступник командира Штабу народної самооборони

498

Аби забезпечити охорону громадського порядку Штаби народної самооборони створюють не лише в Тернополі, а й в районах області. Наразі ситуація спокійна, проте людям радять бути пильними.

Наразі ситуація в Тернополі спокійна, проте небезпека може з'явитися в будь який момент, кажуть в Штабі народної самооборони, і просять тернополян бути пильними.

Юрій Моргун, заступник командира Штабу народної самооборони: "Є інформація, що і в наш регіон можуть завітати "тітушки". Поки що ця інформація перевіряється і уточнюється. Тому загони народної самооборони формуються зараз не тільки в Тернополі, а й у всіх районних центрах і районах Тернопільської області".

Готові тернополяни мають бути і до введення надзвичайного стану, його могли лише відтермінувати, головне, кажуть в Штабі народної самооборони, не панікувати.

Юрій Моргун, заступник командира Штабу народної самооборони: "При формальному введені надзвичайного стану ми втратимо засоби інформації, будуть введені додаткові обмеження на наші громадянські права. Тому, відповідно, ми пропонуємо всім громадянам, які є активними, збиратись біля органів місцевого самоврядування, які зараз перебрали на себе функції і органів місцевого самоврядування, і органів місцевої виконавчої влади. Йти туди, гуртуватися разом, і протидіяти тому свавіллю, яке цілком можливе в нашій державі наразі".

Долучитися до Штабу народної самооборони може кожен повнолітній, каже Юрій Моргун. Інформацію про інциденти в Тернополі чи області або ж про зниклих можна повідомляти за таким номером телефону:

– 0949736335 – наразі це поки один телефон, за яким можна до нас звертатися. Ми поки що записуємо. Ми також очікуємо від громадян інформацію про ті, можливо, якісь порушення їх прав особистих, пов'язаних з їх участю в цих громадських акціях. Можливо, будуть випадки, що не дай Бог наші співгромадяни будуть пропадати чи тут на території області чи в Києві на майдані. Прохання до нас звертатися і з цією інформацією. Тому що ми маємо вже налагоджений контакт з самообороною з майдану в Києві. Відповідно, такою інформацією будемо обмінюватися.