Головна культура “Тітка Чарлі” готується подарувати тернополянам сміх і хороші емоції

“Тітка Чарлі” готується подарувати тернополянам сміх і хороші емоції

941

vlcsnap-2015-11-03-17h11m28s27Інтриги, перевдягання та бурхливі пристрасті – у тернопільському театрі – прем’єра. На комедійну виставу “Тітка Чарлі” тернополян запрошують 7 та 8 листопада. Квитки – вже у касі театру.

“Тітка Чарлі” готується подарувати тернополянам сміх і хороші емоції. Комедійну виставу із такою назвою за п’єсою англійського драматурга Брандона Томаса вже репетирують актори тернопільського театру.

– В такий важкий час, коли забагато політики, коли ще не спинились військові дії, хочемо надати трошки настрою, трошки наснаги нашим людям, тому взяли таку п’єсу про любов, про світлі почуття, що в світі все рятує кохання, – розповідає режисер-постановник В’ячеслав Жила.

За сюжетом двоє англійських студентів Джек і Чарлі хочуть освідчитись своїм коханим, які наступного дня із дядечком мають відлітати до Шотландії. Водночас Чарлі отримує листа від своєї тітоньки, донни Люції д’Альвадорец, мільйонерки з Бразилії, яка планує приїхати. Усе йде за планом: сніданок, багата тітонька, освідчення. Раптова телеграма руйнує усі плани – донна Люція відкладає свій приїзд на невизначений термін, а освідчення без неї стає неможливим. Ситуацію рятує друг Джека та Чарлі, лорд Френкерт Баберлей, якого ті просять зіграти роль бразильської тітоньки. Ось тепер все тільки починається.

– Вистава складна, комедійна, а комедію завжди набагато важче грати, ніж драму. Але, як кажуть театральні критики, якщо актори вміють зіграти комедію, значить вони вміють зіграти все, – каже В’ячеслав Жила.

Артистів, що гратимуть виставу, два склади. На сцені – зірки театру – заслужений артист України Олександр Папуша, Сергій БАчик, Андрій Малінович, Микола Бажанов, Оксана Малінович, Ольга Скала, Роман Демчук, Максим та Тетяна Попович, Віталій Луговий, Євген Лацік та інші. На прем’єру комедії “Тітка Чарлі” тернополян запрошують 7 та 8 листопада. Квитки вже можна придбати у касі театру.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here