додому надзвичайне Тіло новонародженої дитини знайшли міліціонери в одному із сіл Тернопільщини

Тіло новонародженої дитини знайшли міліціонери в одному із сіл Тернопільщини

579

Тіло новонародженої дитини знайшли міліціонери в одному із сіл Тернопільщини. Мати дитини – 17-річна дівчина, студенка тернопільського училища. Її з кровотечею привезла в обласний перинатальний центр "Мати і дитина" швидка допомога. Медики, які оглянули пацієнтку, зупинили кровотечу і з’ясували її причину. Як виявилось – дівчина народжувала.

Про те, де дитина, породілля не розповідала. Натомість і вона, і її мати, кажуть у лікарні, стверджували – про вагітність не знали. Самі ж медики наголошують – перші пологи зазвичай важкі, тривалі і болючі. Разом з переймами можуть тривати годинами. Де немовля згодом з'ясували міліціонери. Вони опитали родичів дівчини, медиків, і знайшли тіло новонародженої дівчинки. Судово-медична експертиза довела: вона народилась живою.

Аби з'ясувати обставини смерті дитини, проведуть ще кілька судово-медичних експертиз. Даний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Попередньо справу кваліфікують як умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини (стаття 117 Кримінального Кодексу України), – повідомляє сайт управління Міністерства внутрішніх справ у Тернопільській області. Триває досудове розслідування.

Сама ж породілля зараз при тямі, кажуть в перинатальному центрі. Неповнолітні породіллі – не рідкість, розповідають лікарі і звертаються, до усіх, особливо до батьків, бути уважними до своїх дітей. Ні, аборт, ані тим паче вбивство немовляти – не вихід.