Головна Новини “Ті, в кого є совість і страх, написали заяви на звільнення”, –...

“Ті, в кого є совість і страх, написали заяви на звільнення”, – заступник голови Тернопільської ОДА Леонід Бицюра

341

vlcsnap-2014-08-07-14h54m27s216Історію Тернопілля роблять кадри”, – вважають громадські активісти і водночас запитують нову владу області: “Скільки людей, які працювали до революції, зараз змінили?”.  Ті, в кого є совість і страх, дійсно написали заяви на звільнення, коментує заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. Це стосується обласної та районних адміністрацій, а також державних органів влади. Заступник голови коментує: чимало є тих, хто досі не зрозумів – громада їх не хоче бачити у владних кабінетах.

– Юридична площина вирішення цього питання – це  реорганізація органу. Реорганізація ОДА була заявлена два місяці тому. Станом на сьогодні завершена вже реорганізація. На погодженні в профільних міністерствах департаменти та структури, які ми запропонували. З понеділка перші департаменти вже йдуть на заміщення повністю всі колективи. Тобто, за 2 місяці по трудовому законодавству ми мали попередити людей про можливе звільнення. Протягом цього часу все таки звільнився начальник департаменту охорони здоров’я, славнозвісний Мостовий, – розповідає заступник голови Тернопільської ОДА Леонід Бицюра. – А ті всі люди, які цього не зрозуміли, які не зрозуміли вимог суспільства, то вони будуть звільнені за вже юридичних підстав, за підстав реорганізації структури.

Леонід Бицюра каже, не всі чиновники спокійно сприймають новину про звільнення. Зараз триває кілька судів, де чиновники вимагають відновити їх на посаді і компенсувати збитки. Сума, за словами заступника голови, сягає і 30 тисяч гривень.


– Ланівецькому району – це начальник охорони  здоров’я райдержадміністрації. Він оспорює своє звільнення з роботи. По Шумському району десь 5 судів, в Борщівському районі 3. Тобто в районах ті самі люди зайняли таку позицію відстоювання своїх трудових прав і їм трудове законодавство сприяє в цьому плані. Вони доводять, що їхні звільнення були незаконні, то вони вимагають компенсації і це значні кошти. На рівні райдержадміністрації – це доходить до 30 тисяч гривень, – каже Леонід Бицюра.

Коментарі

1 коментар

 1. Микола коментує:
  07.08.2014 о 18:37
  Задолбався дивитися на цих “професійних” люстраторів.Пам”ятаєте писали про кримінального авторитета “Монгола” в Гусятинському районі пана Огородника Володимира,голову районної “Свободи”?Так от,як вияснилося на сьогоднішній день цей “добродій” став “смотрящим” в районі.Він вказує голові РДА Аніловському Ігорю,а також своєму побратиму по партії,а одночасно голові Гусятинської районної ради Бойчуку В, хто має отримати які посади,кого брати,кого не брати…Одним словом “безпредєл” в Гусятині продовжується…Але дивує позиція голови ОДА Сиротюка Олега,невірю,що Огородник дозволяє собі такі речі без кришування Сиротюка.Пане Олег,якщо ви в найближчий період не приберете свого пса,то про діяння в районні свободівців буде повідомленно особисто Президента України.(повірте доступ до нього маємо).

  Відповіcти
  Роман коментує:
  07.08.2014 о 19:12
  Факт,спочатку привів в району раду якогось “носорога”,з яким шлявся по Гусятину і влаштував його в районну раду,не впевненний,але ніби на посаду радника.Дальше кажуть пропихає на головного редактора сестру своєї дружини Аллу,не зрозуміло за які заслуги.І ще одне призначення-заступника по гуманітарній сфері.Призначили якусь соплячку з Чабарівки(родичка Огородника),але що саме цікаво провалили пані Ірину,я думаю ви пам”ятаєте-та що вела майдани в Гусятині.І кажуть,що все це Огородник робить спеціально на зло Савчуку.Видно пан Огородник зовсім ні в чому не розуміється..Друзі певно прийдеться знов збиратися на майдани,якщо на посади беруть не патріотів,а родичів та друзів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here