Головна суспільство Тетралізованим дійством в’їзду Ісуса в Єрусалим відзначили у Тернополі Вербну неділю

Тетралізованим дійством в’їзду Ісуса в Єрусалим відзначили у Тернополі Вербну неділю

376

Тетралізованим дійством в'їзду Ісуса в Єрусалим відзначили віряни УГКЦ у Тернополі 13 квітня Вербну неділю та архиєпархіальний День молоді. Такі процесії вже традиційно цього дня організовують комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії та духовна семінарія імені Патріарха Йосифа Сліпого.

Ісус в'їхав у Єрусалим з апостолами під вигуки "Осанна" – так зазвичай зверталися тільки до царя. Виконавець ролі Ісуса, брат Ярослав до походу готувався насамперед духовно: молився, переглядав фільми про страсті Ісуса Христа. Кожна людина на Вербну неділю, каже семінарист, має відчути безмежну любов Спасителя, який знає, що сьогодні Йому кричать "Осанна", а вже за кілька днів кричатимуть "Розпни Його".

– Це не є просто акторська гра, до неї треба по особливому підготуватися за допомогою молитви та посту. Наше основне завдання – відобразити події, які відбувалися в ті часи, для того щоб люди мали наочний приклад, щоб в своїй уяві пережити це дійство, – пояснює брат Ярослав, який виконує роль Ісуса.

По дорозі під ноги Ісусу діти кидали пелюстки троянд. Біля Архикатедрального собору ходу зустрів митрополит Тернопільсько-Зборіський, який просив благословення в Бога для тернопільських родин.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here