Головна Новини Тести ЗНО у 2016 році будуть однорівневі

Тести ЗНО у 2016 році будуть однорівневі

580

vlcsnap-2015-10-20-14h20m50s725 травня 2016 року майбутні абітурієнти та випускники шкіл складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Цьогорічні тести будуть одного рівня. А державну підсумкову атестацію з іноземної мови у формі ЗНО не проводитимуть. Про нововведення, терміни та програму ЗНО дізнавалась Руслана Войцеховська.

Вступати у виші в 2016 році можна буде лише за сертифікатами зовнішнього незалежного оцінювання, наголошує Юрій Шайнюк. У Києві відбулася нарада за участі керівників регіональних центрів з питань ЗНО, де фактично оголосили дорожню карту тестування.

– Для наших телеглядачів можу сказати з перших уст, бо документи ще не оприлюднені, 5 травня вже буде ЗНО з української мови та літератури і далі по графіку. Ще однією новинкою, яка стане несподіванкою для наших абітурієнтів, це те, що тести будуть однорівневі, не буде двох рівнів, так як це було в минулому році. Ця система себе не виправдала, – розповідає в.о. директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Випускники коледжів не складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Це пов’язано з тим, що до першого березня це технічно неможливо організувати. Перелік обов’язкових предметів для ЗНО залишається незмінним, збережений і пороговий бал, каже Юрій Шайнюк.

– Багато було питань, ця напруга знята, стосовно складання ДПА у формі ЗНО. Останні зміни до наказу пояснює, що державна підсумкова атестація з іноземної мови залишається в школах, саме у тій формі, яку визначить школа. У формі ЗНО державна підсумкова атестація з іноземних мов не буде проводитися, – говорить Юрій Шайнюк.

Вступна кампанія у вузи розпочнеться прийомом документів 11 липня 2016 року і триватиме до 27 липня. Вступники як і раніше зможуть подавати 15 заяв на 5 спеціальностей. Єдине, що змінилося в умовах прийому, випускники шкіл, які вступатимуть на бакалавра чи спеціаліста, здаватимуть документи в електронному вигляді.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here