додому Новини Тернополю вручили таблицю Ради Європи

Тернополю вручили таблицю Ради Європи

602

vlcsnap-2015-08-31-16h47m36s170На день міста 28 серпня Тернопіль отримав ще одну високу нагороду – Почесну Таблицю Ради Європи. Відзнаку офіційно вручив представник Ради Європи міському голові Тернополя на церемонії святкування біля пам’ятника Івану Франку на вулиці Сагайдачного.

Рішення ПАРЄ щодо відзначення нашого міста європейською нагородою було прийняте ще 21 квітня у Страсбурзі. Для Тернополя — це вже третя почесна відзнака Ради Європи із чотирьох можливих. Почесною Грамотою та Почесним Прапором обласний центр нагородили ще у попередні роки.

– Від імені 47 держав – членів Ради Європи і більш ніж 800 мільйонів їх мешканців, я висловлюю вам найщиріші та сердечні привітання. Ця нагорода свідчить про прагнення Тернополя бути у єдиній, мирній та процвітаючій Європі, – розповідає представник Ради Європи, міський голова Слупська (Польща) Роберт Бєдронь.

Тернопіль – єдине місто в Україні та одне з восьми у Європі, яке цього року нагороджене Почесною Таблицею Ради Європи. Отримання європейських нагород не тільки значно підвищує статус міста, але й відкриває широкі можливості співробітництва з перспективними містами та регіонами, а також з міжнародними організаціями та фондами.