додому надзвичайне Тернополянина за вбивство сусіда засудили на 8,5 років

Тернополянина за вбивство сусіда засудили на 8,5 років

539

drakaНа лаві підсудних опинився неодноразово раніше судимий 34-річний житель Тернополя. Він позбавив життя сусіда через зниклий мобільний телефон. Трагедія трапилася наприкінці 2013 року.

Підсудний, придбавши новий телефон, прийшов додому до сусіда і вирішив ним похвалитись. Тоді вирішили “обмити” покупку. Перша пляшка спорожніла швидко, тому пішли за другою. В цей час 34-річний чоловік поставив заряджати мобільний. Був впевнений, що телефон залишив у квартирі господаря. Та коли вже став збиратися з гостини, покупки раптом не стало. У зникненні запідозрив 58-річного товариша. Між чоловіками спалахнула сварка, відтак у хід пішли не тільки кулаки, а й усе, що було під руками.

На шум та крик збіглися сусіди. Вони й застали 58-річного потерпілого ледь притомного на сходовій клітці. Викликали швидку та правоохоронців. Потерпілий від отриманих травм помер у лікарні. Відносно підозрюваного було розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 121 Кримінального кодексу –  умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Тернопільський міськрайонний суд засудив обвинуваченого до 8 років 6 місяців позбавлення волі та зобов’язав його сплатити родичам потерпілого майже 30 тисяч  гривень матеріальної та моральної шкоди. Апеляційний суд залишив вирок без змін.

Джерело: СГЗ УМВСУ в тернопільській області