додому надзвичайне Тернополянин може на 2 роки сісти за ґрати за звідництво

Тернополянин може на 2 роки сісти за ґрати за звідництво

347

154-250x188Тернополянин в інтернеті займався звідництвом. Це виявили правоохоронці. Свою анкету він залишив на одному із сайтів знайомств. Через деякий час йому написала дівчина, яка повідомила, що родом із Хмельницької області, а на даний час проживає в Тернополі. Під час переписки вона повідомила, що через складне матеріальне становище та безробіття час від часу надає сексуальні послуги чоловікам за гроші.

Жінка залишила в переписці номер свого мобільного телефону і попросила, якщо будуть клієнти, які захочуть інтимних стосунків за гроші, телефонувати їй. Дані послуги коштуватимуть від 100 до 300 гривень за годину. В різних місцях Тернополя вона 4 рази зустрічалась із різними чоловіками.

Дані відомості внесені в єдиний реєстр досудових розслідувань за частиною 1 статті 302 Кримінального кодексу України (створення або утримання місць розпусти і звідництво). Чоловіку загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 2-х років.

Відносно дівчини складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.181-1 (заняття проституцією) ККУ про адміністративні правопорушення.