додому Головні Тернополянин Едуард Стрільчук здобув “бронзу” на Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби

715

Додому із бронзою. Тернопільський спортсмен Едуард Стрільчук виборов третє місце на Чемпіонаті з греко-римської вільної та жіночої боротьби серед спортсменів та спортсменок до 23-х років. Змагання днями відбулися у столиці Румунії. Едуард з нагородою вже повернувся у рідний Тернопіль.

21-річний Едуард Стрільчук займається спортом вже 13 років. Розпочинав кар’єру у Долинській дитячо-юнацькій спортивній школі Івано-Франківської області. З 2019 року був вихованцем Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з греко–римської боротьби у Тернополі, згодом – студентом ЗУНУ. З 2023 року – вихованець Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності.

За перемогу на Чемпіонаті боролись понад 700 спортсменів із 40-ка країн. Едуард Стрільчук виборов 3 місце та став на п’єдестал, отримавши перевагу над суперником із Молдови у ваговій категорії 55 кілограмів. У попередніх сутичках спортсмен поступився лише учаснику із Румунії.