Головна Новини Тернополяни звернулись до мешканців Нідерландів, щоб запевнити – Україна готова вступити до...

Тернополяни звернулись до мешканців Нідерландів, щоб запевнити – Україна готова вступити до Євросоюзу

265

vlcsnap-2016-04-05-17h54m08s535З гаслом “Україна – це Європа” звернулись тернопільські активісти до мешканців Нідерландів, щоб запевнити – Україна готова вступити до Євросоюзу. У Тернопільській міськраді кажуть, до них неодноразово надходили звернення української діаспори в Голландії з проханням запобігти антиукраїнській пропаганді, яка проходить напередодні Референдуму про затвердження Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною, що відбудеться завтра, 6 квітня.

Агітація та пропаганда проти України активно почала діяти Перед Референдумом Нідерландів про затвердження Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною, тривожаться українці Голландії. Для боротьби з такою інформацією тернополяни надіслали спеціальні звернення, які діаспоряни роздаватимуть на вулицях міст та у церквах. А тернопільські студенти, викладачі та учні зняли соціальний відеоролик англійською та французькою мовами, де висловлюють свою думку щодо вступу України в Євросоюз.

– Три основних міфи, які поширює російська пропаганда в Європі і в Голландії зокрема. Перший міф, що війна в Україні – це громадянська війна і якщо Україну буде включено в ЄС, скажем, кордони війни наблизяться до Європи. Другий міф – це, що Україна – це абсолютно корумпована країна і всі кошти, які йдуть сюди, вони попадають в безодню. І, що Україна повинна самостійно вирішувати свої проблеми економічні, і що включення України у Європейський Союз – це є додатковий економічний тягар для Європи, – говорить заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Такі методи контрпопаганди уже діють в Нідерладах, запевняє влада Тернополя. Європа має знати про нас правду.

Коментарі

2 КОМЕНТАРІ

  1. ви з1 сво1ми зверненнями сход1ть в одне м1сце. Що ви як при радянськ1й влад1 пост1йно як1сь звернення пишете? Зайнятися н1чим? Тод1 свое ж см1ття поприбирайте, а то на вулицю страшно вийти, а комунальники за такими “европейцями” не всигають. А громадяни Н1дерланд1в сам1 знають 1 сам1 вир1шують сво1 питання без ваших звернень. Не будьте посм1ховиськом у св1т1.

  2. Радянський союз– це коли люди сидять, нічого не роблять, не хочуть нічого змінювати і їм і так нормально живеться. На мою думку, це дійсно потрібний крок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here