Головна благоустрій Тернополяни знову взялись за дорогу національного значення Львів-Тернопіль

Тернополяни знову взялись за дорогу національного значення Львів-Тернопіль

458

vlcsnap-2014-07-23-12h34m47s72Тернополяни знову взялись за дорогу національного значення Львів-Тернопіль. Цього разу ремонтують ще дві ділянки, загальною протяжністю більше двох кілометрів. Роботи тривають третій день, смуги ремонтують почергово, тому рух транспорту не перекривали. Завершити планують до кінця тижня.

Дорогу національного значення Тернопіль-Львів ще латати і латати, кажуть дорожники. І хоча львів’яни вже взялись за свою частину, тернопільська ділянка виглядає оптимістичніше. Хоча й роботи на ній – вдосталь. Кипить вона і зараз, вже третій день. Ремонт суцільний, щоправда окремих ділянок, найбільш проблемних. Таких дві.

– Це за межами Озерної, проблемна ділянка 109-й км, і 101-й км перед ділянкою капітального ремонту, тобто перед широкою дорогою… Одна ділянка вартістю 1,5 млн, друга – в районі 3 млн, – пояснює керівник Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Богдан Юлик.

Гроші з держбюджету. Поки віртуальні. Підрядник погодився працювати в борг, хоча досі не отримав платні за роботу, яку вже виконав цього року. А що робити, коли торік за за аналогічний період область отримала 75 мільйонів гривень, а цього року – вдвічі менше, каже Богдан Юлик. Попри це, в планах автомобільної служби ще не одна дорога.

– Це і Вишнівець, автодорога міжнародна, і Плебанівка. Лишаються в нас кошти з обласного бюджету на автодороги державного і місцевого значення, це зокрема, центральна вулиця Бережан, Монастириська. Це наш план на цей рік, це все буде виконуватись, – каже Богдан Юлик.

Ремонт ділянок дороги Тернопіль-Львів планують завершити до кінця тижня, далі залишиться зробити ямковий ремонт.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here