Головна Новини Тернополяни, які перемогли у “Битві за честь”, змагатимуться у Лас-Вегасі

Тернополяни, які перемогли у “Битві за честь”, змагатимуться у Лас-Вегасі

396

freeБитву за честь вдруге провели у Тернополі. Чемпіонат із фрі-файту об’єднав кращих українських бійців цього стилю змішаних єдиноборств, серед яких і тернополяни Микола Гринчук та Ігор Слюсарчук, які перемогли в своїх вагових категоріях у цих змаганнях, за що отримали козацькі шаблі. Крім цього Микола Гринчук та ще один представник Тернополя Юрій Босий захищатимуть честь України на Чемпіонаті Світу, який відбудеться у Лас-Вегасі.

Чемпіонат із Фрі-файту, який об’єднав кращих українських бійців цього стилю, провели в Тернополі у палаці культури Березіль. Для цього на сцені облаштували спеціальний ринг-клітку. Глядацькі місця ж заповнилися ще до початку поєдинків. Переможцям другої “Битви за честь”, а серед них і двоє тернополян, у нагороду давали козацькі шаблі. Присвятили змагання бійцям, які загинули у зоні АТО захищаючи Україну, серед яких є вихованці фрі-файту.

– Троє з них є в мене на грудях, фотокарточки хлопців, тому що займалися в нашому клубі, в нашому залі. Орест приїжджав, жив в залі і тренувався, так само Рома Ілляшенко, він в Чорткові. Так само починали разом з Георгієм Дмитровичем Никіфорцем, його тренером, ну, який теж є вихованцем Валерія Чоботаря і, відповідно, Андрій Юркевич – прозаймався в мене три роки, от і відповідно цей турнір присвячений для них. Ми запросили і батьків, дружину Андрія, тобто хлопців всіх загинувших, – розповідає : тренер з фрі-файту СК “Характерник” Олександр Долішній.

Вшанувіали пам’ять своїх побратимів більш, ніж гідно. Заповнена зала та видовищні бої, і все це – на найвищому рівні, кажуть організатори “Битви за Честь”.

– Я тих турнірів бачив вже по всьому сівіту, починаючи від Пекіну, закінчуючи Лас-Вегасом і можу абсолютно сміливо, поклавши руку на серце казати, що турнір по організації, по картинці, по боям, по духу, який панував всередині майданчика, сміливо можна показувати на будь-якому телебаченні і мені не буде соромно за картинку, тому що це було неймовірно. Було все: нокаути, кидки, больові, задушливі, влучні удари руками, ногами, боротьба під сіткою, боротьба в партері, боротьба в стійці. Я думаю, що вибагливий глядач міг насолодитися всією красотою змішаної техніки, яку представляє собою фрі-файт, – каже виконавчий директор Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств Сергій Антропов.

Свою лепту у видовищність змагання внесли зокрема бійці із Тернополя. На початку липня щонайменше двоє із них захищатимуть честь України на Чемпіонаті Світу, який відбудеться у Лас-Вегасі.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here