додому Новини Тернополяни відзначають 150-річчя Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка

Тернополяни відзначають 150-річчя Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка

1182

“Просвіті” – 150. Заснована у 19 столітті організація досі має за мету утвердження української національної ідеї, державної української мови, розвиток національної культури, відродження історичної пам’яті, формування національної свідомості та піднесення духовності і добробуту українського народу. Саме товариство “Просвіта”, що символічно носить ім’я Тараса шевченка, у часи бездержав’я взяла на себе роль виховання і освіти українців. Міський осередок у свій час очолював бургомістр Володимир Лучаківський.

Просвітян Тернополя та області з нагоди ювілею організації привітали, їх діяльність відзначили грамотами і поадарунками. Урочиста академія відбулась у обласному драматичному театрі.”Просвіті” – сто п’ятдесят. Заснована у 19 столітті організація досі має за мету утвердження української національної ідеї, державної української мови, розвиток національної культури, відродження історичної пам’яті, формування національної свідомості та піднесення духовності і добробуту українського народу. Саме товариство “Просвіта”, що символічно носить ім’я Тараса Шевченка, у часи бездержав’я взяла на себе роль виховання і освіти українців. Міський осередок у свій час очолював бургомістр Володимир Лучаківський.

Просвітян Тернополя та області з нагоди ювілею організації привітали, їх діяльність відзначили грамотами і поадарунками. Урочиста академія відбулась у обласному драматичному театрі.