Головна Новини Тернополяни таки обрали сотню кращих

Тернополяни таки обрали сотню кращих

258

100_krashchyh_ternopolianТернополяни таки обрали кращих. Сергій Притула – очолив список переможців громадського проекту Першого народного праймерізу “100 кращих тернополян 2015”. Другий у списку-  боєць Добровольчого Українського корпусу Валерій Чоботар, третій – отець Юстиніан Городечний. Серед ста кращих тернополян і генеральний директор телекомпанії TV-4 – Юлія Винокур. В проекті взяли участь 22 тисячі тернополян.

У голосуванні за “100 кращих тернополян” участь взяли більше 20 тисяч людей. Вони висунули понад 2 тисячі кандидатів. Участь у фінальному голосуванні взяли 185 осіб, котрих запропонували не менше як 50 людей. Очолив список народного праймерізу – шоумен Сергій Притула, на другомі місці – боєць Валерій Чоботар, на третьому – отець Юстиніан, четверта – волонтерка Лілія Мусіхіна, п’ятий – ресторатор Михайло Гросуляк.

– Загалом ми задоволені результатами, ми показали те, що нові люди на хвилі революції гідності на хвилі війни мають популярність. Маємо надію, що це буде для них додатковим поштовхом для розвитку міста, – говорить співорганізатор проекту “100 кращих тернополян” Назар Зелінка.

Серед переможців народного праймерізу – волонтери, бійці, журналісти, освітяни, актори, депутати. У сотню найкращих увійшла й директор телекомпанії TV-4 – Юлія Винокур.

– Дуже багато було пропозицій як використати цю згортовану сотню, яка викрасталізувалася в результаті такого голосування. Насправді єдиного рецепту в нас немає. Лунали пропозиції, що це може бути умовна громадська рада. Лунали пропозиції щоб ми цю сотню формалізували, лунали на цьому зупинитися. На сьогоднішній день ми не маємо чіткого рецепту і чекаємо пропозицій, – каже співорганізатор проекту “100 кращих тернополян” Олег Удич.

Організатори проекту подякували усім, хто долучився до висвітлення народного праймерізу, зокрема й медіа-партнеру – TV-4. Повний перелік 100 кращих тернополян можете знайти на однойменній сторінці у фейсбуці.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here