Головна Новини Тернополяни створюватимуть патріотичні букети “Героям АТО”

Тернополяни створюватимуть патріотичні букети “Героям АТО”

759

vlcsnap-2015-08-06-16h25m56s242Тернополян закликають створювати патріотичні букети “Героям АТО”. У Тернополі на День міста, 28 серпня, відбудеться загальноміський огляд-конкурс букетів та квіткових композицій. Цього року конкурс приурочили українським військовим, які захищають державу у зоні проведення АТО.

Традиційно в День міста, 28 серпня, у Тернополі відбувається конкурс букетів і квіткових композицій. Цьогоріч його проведуть на знак пам’яті бійців, які загинули за єдність і цілісність держави, а також – задля підтримки патріотичного і бойового духу Української армії. Називатиметься конкурс “Героям АТО”.

– До цього конкурсу ми запрошуємо усіх небайдужих, організації, установи, комунальні підприємства, заклади освіти, незалежно від форм власності та всіх охочих без обмежень, всі хто хоче внести свій особистий вклад, вкласти свою душу і зробити букет тим, хто зараз на ротації, чиї батьки воюють, щоб вони знали, що їх пам’ятають, – розповідає начальник управління культури та мистецтв Тернопільської міськради Василь Кармазин.

Оцінюватиме роботи спеціальна комісія. Найперше врахують повноту розкриття теми, цілісність композиції, креативність втілення задуму, складність техніки виконання. Переможці отримають цінні призи і подяки міського голови.

– Умови конкурсу дуже прості, бо по критеріях ми вибиратимемо кращих, хто найкраще доторкнувся до тематики, вніс свій креативний підхід ну і звичайно витримав цю патріотичну лінію, яка необхідна для цього свята квітів, – каже Василь Кармазин.

На завершення конкурсу частину квіткових композицій покладуть до стенда пам’яті Героям АТО в Тернополі, інші ж букети подарують батькам, дітям Героїв, аби вони знали, що тернополяни про них пам’ятають.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here