додому Головні Тернополяни розповіли про свої традиції на День святого Валентина

Тернополяни розповіли про свої традиції на День святого Валентина

654

Сьогодні День святого Валентина – свято усіх закоханих, яке у світі відзначають щороку 14 лютого. Для багатьох ця дата – можливість зізнатися у своїх почуттях. Для тих, хто вже має свою половинку нагода по особливому провести час разом. Що для тернополян означає такий день – дізнавалася Тетяна Скиба.

Уже три роки Джастіна зі своїм хлопцем Амерзом разом. Вона дівчина з Польщі, він хлопець із Єгипту. А поєднав їх, як не дивно, Тернопіль, у якому вони навчаються. Розповідають, що для них День Валентина це ще одна можливість розповісти про свої почуття один одному.

Це дуже важливий день. Тому що цього дня ми можемо зізнатися у коханні тому, кого ми любимо. І для мене це ще одна можливість сказати своїй дівчині як я її сильно люблю.

Ми святкуємо день святого Валентина кожного дня, не залежно від того, який це день.

І це ще одна можливість показати людям, як ми кохаємо одне одного.

Саме у День Святого Валентина  прийнято говорити багато приємних слів, дарувати близьким і рідним валентинки з теплими побажаннями, милі подарунки і здійснювати божевільні вчинки в ім’я любові. Такий романтичний день надихає  тернополян навіть на особливі традиції.

-По-перше, мій чоловік дуже любить готувати. Тобто  в нас кулінарні традиції в нашому домі постійно. Це є піца -дей, як ми називаємо в нас має бути постійно. Тоді якісь муві-найти ми робимо також. 

Та попри все тернополяни цього дня зустрічають та зізнаються у коханні лише тим, кого дійсно щиро кохають.

От відзначаємо з внучкою. Так, а куди саме, десь гуляти? Ми гуляємо. 

Для нас це велике кохання, а особливо ось наш валентинчик. Саме більше кохання нашого життя – це наш онучок Марчик. 

Тож не забувати цього дня сказати приємні слова тим, хто поруч з вами.