Головна Новини Тернополяни прийшли на Микулинецьке кладовище вшанувати полеглих за Україну

Тернополяни прийшли на Микулинецьке кладовище вшанувати полеглих за Україну

1387

Аби вшанувати пам’ять тих, хто загинув за національні цінності, тернополяни сьогодні вранці прийшли на Микулинецьке кладовище. До могил Героїв України вони поклали квіти та помолились за світлу пам’ять усіх полеглих.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Тернополяни відзначили День Гідності та Свободи та помолились за Героїв

Ігор Войцеховський зупиняється біля кожної з могил воїнів АТО, що на міському кладовищі. Каже, чує за собою борг, адже тепер повинен прожити не лише власне життя, а й їхнє.

– Он в вас за спиною Юра Диня. Ми були разом в Пісках, в різних підрозділах. Я йому заборгував дуже багато. Ділився зі мною набоями, гранатами. Потім получилось так, що я був тут, вже у тилу, а він приїжджав. Ми здзвонювалися, хотіли зустрітися, так і не зустрілися. І я лишився боржником. Тепер треба з тим жити, – каже ветеран-доброволець Української добровольчої армії Ігор Войцехівськиий.

21 листопада тернополяни прийшли на Микулинецьке кладовище, аби віддати честь та шану новітнім героям, які боролись за нашу гідність та свободу. Та у молитві подякувати тим, хто поклав життя заради національних цінностей. До могил воїнів АТО містяни поклали квіти.

У молитві згадали тих, хто вистояли і перемогли, хоча і важкою ціною під час подій Революції Гідності. На Майдані у Києві загинули шість Героїв Небесної Сотні з Тернопільщини. Один із них – тернополянин Тарас Слободян, який поїхав на Майдан до Києва, згодом його знайшли на Сумщині в лісі зі слідами катувань.

Команда TV-4 сумує разом зі всією Україною за нашими героями. Вічна пам’ять героям!

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here