Головна Новини Тернополяни мають можливість подати газові показники за новим номером

Тернополяни мають можливість подати газові показники за новим номером

347

Gas flameНова телефонна лінія для подання показників за газ. З 1 березня тернополяни подають газові показники, звернувшись за багатоканальним телефоном 51-95-95. Лінія працює з восьмої години ранку до восьмої години вечора.  Раніше працювало п’ять різних операторів, до яких важко було додзвонитися. Наразі все зручніше – один телефонний номер, за яким приймають показники та надають консультації. У  ПАТ «Тернопільміськгазі» кажуть, що оператор приймає всі дзвінки, а їх багато, тоді доводиться почекати на лінії.

З настанням весни тернополяни можуть подавати показники газового лічильника за номером 51-95-95. Нова телефонна лінія у “Тернопільмісьгазі” проведена для комфортнішої подачі показників. Працює вона з 8 години ранку до 8 години вечора. Підсумки першого робочого дня показали, що тернополяни охоче користуються цією послугою.

Способів подачі газових показників є кілька: y вiддiлi poзpaхyнкiв нa вyл. Митpoпoлитa Шeптицькoгo, 20, чepeз iнтepнeт нa caйтi gazpostach.te.ua, зa дoпoмoгoю cepвicy eps.te.ua ,або чepeз тepмiнaл одного із банків міста. Здійснити подання показників можна і за допомогою спеціальних скриньок, вкинувши туди аркуш із зафіксованими показниками.

Нагадуємо, що процедура та терміни передачі показників змінені. Споживач повинен впродовж п’яти діб після завершення звітного періоду (з 1 до 5 числа наступного місяця включно) надати інформацію про фактичні покази лічильника газу станом на кінець звітного місяця. Тобто, до 5 березня – подати показники за лютий, до 5 квітня – показники за березень і так далі. У разі невчасної подачі показників – обсяг спожитого газу визначатимуть розрахунковим методом – на основі сформованих груп споживання.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here