додому благоустрій Тернополяни хочуть, аби в нашому місті з’явився сквер “Місця щасливих людей” на...

Тернополяни хочуть, аби в нашому місті з’явився сквер “Місця щасливих людей” на честь Скрябіна

634

Skriabin (1)У багатьох містах України проходить флешмоб “Місця щасливих людей”. Мета його в тому, щоб назвати одну із вулиць міста, сквер чи алею на честь українського співака та громадського діяча Андрія Кузьменка – фронтмена гурту “Скрябін”. Цю ідею підтримали і тернополяни. Наразі подану петицію про створення скверу  “Місця щасливих людей” у Тернополі підтримало вже чимало жителів міста.

Тернополяни хочуть, аби в нашому місті з’явився сквер “Місця щасливих людей”. Флешмоб з такою ж назвою проходить у багатьох містах України. Тернопільський активіст Роман Іванов підтримав таку ідею і подав петицію на сайт міської ради. Для того, аби її розглянули, потрібно 250 голосів від тернополян. Наразі петицію підтримали більше 200 людей.

– За 6 днів ми назбирали 231 підпис, – говорить громадський активіст Роман Іванов. – Де має бути цей сквер “Місця щасливих людей”? Я вважаю, що це має бути вірішено громадкістю. Міська вдала повинна дати кілька варіантів. Розмісти їх в себе на сайті для загального обговорення. І люди самі мають вирішити, де воно має бути.

Лідер гурту “Скрябін” Андрій Кузьменко загинув в автомобільній аварії 2 лютого 2015 року. Ця трагедія вразила багатьох. Винятком не став і Тернопіль. Поціновувачі творчості співака вшанували його пам’ять на площі міста.