додому благоустрій Тернополяни до Великодня впорядковують могили рідних

Тернополяни до Великодня впорядковують могили рідних

798

vlcsnap-2015-03-11-15h55m03s203Під час двомісячника благоустрою приберуть на міських кладовищах. Тернополяни вже впорядковують могили рідних, а комунальники обіцяють: до Великодня з усіма роботами впораються і кладовища будуть чистими.

Напередодні Великодня тернополяни традиційно прибирають на могилах рідних, підфарбовують пам’ятники, старі вінки замінюють новими. Робота кипить і в комунальників. До свят необхідно прибрати на Микулинецькому кладовищі, у Підгородньому, а ще в Пронятині і Кутківцях та на новому кладовищі на Львівській трасі.

– Проводиться очистка від опалого листя, яке ще від зими залишилося, від посохлих кущів, самосіву, від штучних квітів, які залишилися після поховання, вінків, які вже не пригодні, – розповідає економіст спеціалізованого комунального підприємства “Ритуальна служба” Юрій Тіцький.

До Великодня кладовища будуть чистими, кажуть в комунальному підприємстві “Ритуальна служба”.

– Роботи під час Великого Посту набагато більше, бо люди хочуть встигнути все до Великодня. Ми паралельно також залучаємо додаткову техніку і людські ресурси, щоб вчасно поприбирати. Ми залучаємо мешканців, залучаємо освітні заклади, училища до даної роботи, бо об’єми дуже великі і багато людей хочуть, щоб їх могили були чисті до свят, – каже Юрій Тіцький.