Головна надзвичайне Тернополянка віддала шахрайкам гроші та золото за “порятунок сім’ї”

Тернополянка віддала шахрайкам гроші та золото за “порятунок сім’ї”

469

indexЗначну суму грошей та золоті прикраси віддала 23-річна тернополянка двом шахрайкам за порятунок своєї сім’ї. Оговтавшись від чар, потерпіла звернулася за допомогою до працівників міліції, повідомляє СГЗ УМВСУ у Тернопільській області.

Випадок трапився на масиві «Дружба». В обідню пору молода жінка гуляла на вулиці з дитиною. До неї підійшла незнайомка віком 55-60 років. Запитала котра година, після чого почала говорити, що на сім’ю тернополянки наслані пороби і невдовзі усі її рідні захворіють і помруть. Дівчина злякалася не на жарт. А старша жінка, побачивши страх у її очах, почала ще більше залякувати. Від «пророцтв» перейшла до «благодійності». Пообіцяла, що допоможе врятувати сім’ю. Підіграла зловмисниці спільниця, котра до них підійшла. Їй було на вигляд не більше 20 років.

Жертві запропонували позбутися усіх проблем, здійснивши ритуал над «речами, що притягують прокляття, – грошима та золотими виробами». Тернополянка кинулася шукати засоби для порятунку. Пішла додому, взяла гроші, коштовності, загорнула їх у рушник, та віддала «рятівницям».

Опісля – шахрайки зникли, а тернополянка звернулася за допомогою до працівників міліції. За підрахунками потерпілої, вона віддала зловмисницям гроші та коштовності на загальну суму 14 тисяч гривень.  За фактом шахрайства, вчиненого групою осіб, правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Міліціонери застерігають: не будьте надто довірливими. Навряд чи невідома особа, яку ви зустрінете на вулиці, допоможе вам вирішити родинні проблеми, покращити здоров’я. Шахраї добрі психологи. Найчастіше у їхні тенета потрапляють жінки та неповнолітні дівчата. Найкраще, не мати справу з незнайомцями. А коли з вами й трапилася біда, терміново звертайтеся за допомогою до працівників міліції, намагайтеся запам’ятати риси обличчя, одяг та інші прикмети шахраїв.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here