додому Новини Тернополянка склала мультипредметний тест з двох предметів на максимум (відео)

Тернополянка склала мультипредметний тест з двох предметів на максимум (відео)

687

86 учасників мультипредметного тесту нашої області отримали 200 балів. Тернополянка Вікторія Зімірська здала мультипредметний тест з двох предметів на максимально. Дівчина отримала по 200 балів з української мови та англійської. Через війну випускниці цьогоріч довелося пройти через багато випробувань, утім, своє майбутнє дівчина бачить лише тут, в Україні. Із успішною випускницею спілкувалась Христина Черешнюк.

Національний мультипредметний тест мав три блоки завдань з вибраних предметів. Для цього учням виділили 120 хвилин. Утім Вікторія встигла за 60.

Готуватися до Національного мультипредметного тесту Вікторія почала ще у 2021 році. Дівчина добре вчилась ще з першого класу тож те, що вона склала тести “на відмінно” не було несподіванкою. 200 балів із тестування з математики отримав також і однокласник Вікторії – Саша Зелінський, розповідає класна керівниця відмінників.

Через війну випускниці цьогоріч довелося пройти через багато випробувань, утім, своє майбутнє дівчина бачить лише тут, в Україні. Вікторія планує вступити у львівський педуніверситет, бо мріє вивчати англійську та іспанську мови, а далі – подорожувати.