Головна Новини Тернополянка, прикута до інвалідного візка, скаржиться на голубиний послід на сусідському балконі

Тернополянка, прикута до інвалідного візка, скаржиться на голубиний послід на сусідському балконі

283

vlcsnap-2016-06-08-17h05m26s003Мешканка Тернополя, прикута до інвалідного візка, скаржиться на голубиний послід на сусідському балконі. Жінка не може виходити на вулицю. Єдина можливість подихати свіжим повітрям – балкон. Втім, вигляд із нього уже близько трьох років жінку не тішить. 

Голуби загадили балкон? Сусідський собака гавкає і не дає вам заснути? Такі ситуації трапляються у житті чи не кожного. Із подібною історією звернулася в редакцію телеканалу TV-4 мешканка Тернополя. Пані Надія прикута до інвалідного візка і на вулицю зовсім не виходить. Зовнішній світ для жінки – це невеличкий балкон її квартири і перебувати на ньому, м’яко кажучи, неприємно.

Сусіди з першого поверху близько трьох років тому побудували і собі балкон та накрили його дашком, на який якраз і гадять голуби. На прохання прибрати дашок чи вкоротити його, щоб не виступав назовні, сусідка не реагує – каже Пані Надія.

 

Юрист Анжеліка Баран говорить про те, що житлові організації ( ЖЕКи та ОСББ) повинні дбати про те, щоб місця загального користування були в належному стані. Щодо відповідальності, то кодекс про адмінправопорушення, а саме Стаття 154 є підставою для притягнення до відповідальності за порушення правил тримання лише собак і котів.

Ірина Федчишин – юрист ЖЕКУ, що обслуговує дім, в якому живе пані Надія, каже, що письмових звернень не було. Наразі працівники ЖЕКУ вирушили до пані Надії додому, щоб вона написала письмову заяву. На місці перевірять і стан проблеми, після чого приймуть відповідні міри. Ми обіцяємо перевірити.

Поради, як позбутися голубів на балконі можна знайти в інтернеті. Відучити голубів від вікон квартири допоможе інвентаризація свого і сусідських балконів – розміщення годівниці для птахів або облаштування зручних місць для їх гніздування. Голуби воліють гніздитися не так на голій підлозі, а на будь-яких предметах, тому необхідно або позбутися непотрібних речей, або накрити їх яким-небудь матеріалом.

Непоганий результат дає відлякування голубів світловідбиваючими і здійснюють шум предметами, наприклад смужками фольги, CD-дискамі, тріскачками і опудалами, закріпленими із зовнішнього боку балкона або на козирку.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here